Rhinestone Violet 4-5mm
calcActive())">
In stock
SKU
rstn05mvlt
Unit
5 g
Availability
10
$2.81
$1.50
4-5mm rhinestones
More Information
| SKU | rstn05mvlt |
|---|---|
| barcode | 8720004089635 |
| Usage/Application | Hobby |
| Mounting | Loose |
| Colour | Purple |
| Unit | 5 g |
| COE | N/A |
| Material | Glass |
| Tile size | 4-5mm |
| Shape | Round |
| Sheet size | N/A |
| Pieces per weight | 70/5g |
| Thickness | 2mm |
| Finish | Mirrored |
| Transparency | Opaque |
| Weight | 0.005000 |